16 C
Sarajevo

PRENOĆIŠTA

Hotel Berr

Patke 4 +33 57 29 50   Naziv Apartmani "Berr" Telefon +33 57 29 50 Email apartmaniberr@gmail.com Broj soba 11 Tip soba Broj apartmana 11 Ukupan broj ležaja 30 Dodatni sadržaji Baščaršija

Prenoćište Ada Hotel

Abdesthana 8, Kovači +387 33 475 870 www.adahotel.ba Naziv Ur Prenoćište Ada Hotel Email adahotel@bih.net.ba Broj soba 8 Tip soba Broj apartmana 1 Ukupan broj ležaja 17  Dodatni sadržaji Vratnik

Prenoćište Check Inn

Sime Milutinovića Sarajlije 15. +387 33 668 929 www.checkinnsarajevo.com Naziv Prenoćište Check Inn Email info.hostelinn@gmail.com Broj soba 4 Tip soba Ukupan broj ležaja 18 Centar

Prenoćište Eshe

Sagrdžije 38 +387 33 830 054 www.eshesarajevo.com" Naziv ESHE Sarajevo Boutique Hotel Email info@eshesarajevo.com Kategorija Broj soba 9 Tip soba Ukupan broj ležaja 18 Dodatni sadržaji Baščaršija

Prenoćište Faletići

Faletići 4 +387 33 240 710 www.domfaletici.com Naziv DOM FALETIĆI Email dzida.adnan@gmail.com Broj soba 9 Tip soba Broj apartmana 1 Ukupan broj ležaja 22 Dodatni sadržaji Baščaršija

Prenoćište Halvat

Kasima ef. Dobrače 13 +387 33 237 715 www.halvat.com.ba Naziv Hotel Halvat Email halvat@bih.net.ba Broj soba 5 Tip soba Ukupan broj ležaja 10 Baščaršija

Prenoćište Hotel Yildiz

Tahčića sokak 4 +387 33 53 22 38 www.hotelyildiz.ba Naziv "Prenoćište Hotel Yildiz" d.o.o. Telefon +387 33 53 22 38 Email hotelyildiz@gmail.com Broj soba 6 Tip soba Ukupan broj...

Prenoćište Like

Nevjestina 7 +387 33 97 75 20 hostellikesa@gmail.com Naziv Hostel Like Broj soba 10 Tip soba Ukupan broj ležaja 25 Dodatni sadržaji Vratnik

Prenoćište Residence Mahala

Fadil-paše Šerifovića 7 +387 61 639 639 Naziv Prenociste "Residence Mahala" Sarajevo Email dzenanbey@gmail.com Ukupan broj soba 5 Ukupan broj kreveta 10

Prenoćište Telal

Abdesthana 4 +387 33 532 125 www.hotel-telal.ba Naziv Hotel Telal Email hotel.telal@gmail.com Broj soba 10 Tip soba Broj apartmana 2 Ukupan broj ležaja 30 Dodatni sadržaji Baščaršija

Prenoćište The Doctor's House

Pehlivanuša 67 +387 62 29 38 76 thedoctorshousehostel.com Naziv The Doctor's House Email doc@thedoctorshousehostel.com Broj soba 5 Tip soba 2 dvokrevetne sobe, 3 spavaonice (4-krevetna soba, 6-krevetna...

Prenoćište Villa Melody

SAFVET BEGA BAŠAGIĆA 55 +387 33 57 0075 Villa Melody   Naziv PRENOĆIŠTE "VILLA MELODY" Telefon +387 33 57 00 75 Email villa.melody55@gmail.com Broj soba 11 Tip soba Broj apartmana 2 Ukupan...

Prenoćište Zan

Hošin brijeg 4a +387 62 78 92 78 1nffozan@gmail.com Naziv Hostel ZAN Broj soba 3 Tip soba Broj apartmana 3 Ukupan broj ležaja 7 Dodatni sadržaji Baščaršija

Tufna Home

Ferhadija 33/2 +387 60 34 18 217   Naziv Prenociste "Tufna Home" Telefon +387 60 34 18 217 Email tufna.home@gmail.com Broj soba 3 Tip soba Ukupan broj ležaja 16 Dodatni sadržaji Baščaršija

Vila Rose

Čolakovića kula 5 +387 61 54 00 54 www.comfortvillas.com Naziv Vila Rose, Komfor d.o.o. Sarajevo Email info@komfor.ba Kategorija Kuća za odmor, 5 zvjezdica Broj soba 4 Tip soba Ukupan broj...

Villa Glamour

Miševići bb +387 61 54 00 54 www.comfortvillas.com Naziv Villa Glamour, Komfor d.o.o. Sarajevo Email info@komfor.ba Kategorija Kuća za odmor, 5 zvjezdica Broj soba 4 Tip soba Ukupan broj kreveta 8 Dodatni...

Villa Una

Hamida Svrze 10a +387 33 580 290 www.villauna.ba Naziv Villa  Una Email villauna@hotmail.com Broj soba 6 Tip soba Broj apartmana 4 Ukupan broj ležaja 28 Dodatni sadržaji Vratnik